De voorrondes van de Riedijk Bestratingen Cup bij TTV Arnemuiden zitten erop en de komende twee vrijdagen worden de volgende rondes gespeeld. Voor de nummers 1 en 2 van het toernooi wacht nog een mooi toetje, zij krijgen namelijk een wildcard om op zaterdag 7 juni de gelegenheid om aan te treden tegen toppers met een A t/m C-licentie bij de Riedijk Bestratingen Super Final.
Nadat de afgelopen jaren voormalig Nederlands kampioenen Michel en Milo de Boer meededen met het toernooi in Arnemuiden, zijn zij er dit jaar vanwege respectievelijk een blessure en buitenlandse trainingsstage niet bij. De toernooiorganisatie heeft echter weer een mooi deelnemersveld weten vast te leggen, met spelers die zelden in de Zeeuwse tafeltenniszalen te bewonderen zijn.
Zo is de nummer twee van vorig jaar, Sanne de Hoop, opnieuw present. Sanne behoort al jaren tot de top van het damestafeltennis en kom komt dit seizoen uit in de dames eredivisie en in de 1e divisie bij de heren.

Arjan Huiden (Taverzo) is de eredivisionist van het gezelschap en maakt voor de tweede keer zijn opwachting tijdens de Super Final. Ook voormalig winnaar Thomas Baart en zijn teamgenoot Daniel Pava van Scyedam uit Schiedam, die afgelopen competitie tweede werden in de 1e divisie, zijn dit jaar weer van de partij. Ook zal het Zeeuwse publiek voor het eerst kunnen genieten van de verdedigende skills van Arnoud Meijer, één van de beste verdedigers die ons land rijk is. Meijer komt dit seizoen uit voor Gorkum in de landelijke 1e divisie. Zijn wedstrijden van het afgelopen seizoen zijn te bewonderen op het Youtube-account van Gorkum 1.
Ook voormalig Arnemuiden-speler Emanuel Martins Ferreira is weer van de partij. Emanuel kwam dit jaar uit in de hoogste Belgische competitie. Op het NK-A in maart behaalde hij met Nerman Sma
jic de halve finale in het dubbelspel. Ook Smajic heeft voor het eerst een uitnodiging gekregen van de organisatie.
Verder is het hele Arnemuiden-team, bestaande uit Soren de Witte, Marc Hackenberg, Jannes van Bragt en Boy van Zundert weer present. Ook Richard Verstijlen (The Back Hands) is al jaren een vert
rouwd lokaal gezicht op het toernooi.
De nummer 1 en 2 van de Riedijk Bestratingen Cup maken de twee zevenkampen compleet. Het toernooi vangt aan om 10.30 uur. De nummers 1 van beide poules plaatsen zich rechtstreeks voor de halve finale. De nummers 2 en 3 spelen hiervoor nog een extra wedstrijd.
Recente reacties